+90 (282) 229 22 06

Tekog Organik Gübre

Tekog Organik Gübre

Tekog Organik Gübre


tekog Organik Gübre " tekog Organik Gübre "

tekog ® Tek Organik Gübre; topraktaki ve tarım ürünlerindeki verimi arttırırken pestisit ve öncesinde kullanılan kimyasal gübre kalıntılarını minimize edebilen, hatta yok edebilen, organik ve kalitesi belgelendirilmiş bir üründür.

Topraklarımız nesiller boyunca, hatta insanlık tarihinin ilk zamanlarından bu yana beslenmedeki en önemli basamak olduğundan, tarımın hayatımızdaki önemi çok büyüktür.

Gelişen ve değişen zaman içerisinde, nüfus arttıkça, geleneksel ve doğal tarım yöntemleri terk edilerek, topraklarımız kimyasal zirai ilaçlar ve kimyasal gübrelerle boğuldu. Tüm bu kullanılan kimyasal ilaç ve gübreler toprakta birikerek toprağın giderek verimsizleşmesine sebep oldular. Ve sonuç olarak ortaya, organikliğini kaybetmiş, verimsizleşmiş topraklarla, topraktan emeğinin karşılığını alamayan üzgün çiftçilerin tablosu çıktı. 

Tarım sektöründe yaşanılan kötü tecrübeler ve ihtiyaçlardan doğan bir fikir ile, ziraat mühendislerimizin uzun bir süre üzerinde çalıştığı, tamamen bitkisel, organik zengin içeriği ile toprak ve bitkilerin verimini arttıran, topraktaki kimyasal kalıntıları temizleyerek toprağı gençleştiren, cansızlaşan ve verimsizleşen topraklarımızı yaşayan verimli toprak haline getirecek bir sıvı organik gübre üretilmiştir.

tekog ® lisansı ile üretilen ve açılımı " Tek Organik Gübre " olan bu ürün bioteknoloji kullanılarak üretilmiştir. Üretiminde hiçbir kimyasal girdi kullanılmamış, tamamen bitkisel kaynaklı bir üründür.

tekog Organik Gübre

tekog ® Organik Gübre Kullanın !

Tarım sektöründe kullanılan diğer hiçbir gübreye benzememektedir ve özel bir fomülle üretilmiş, yüzyılın buluşu olabilecek nitelikte eşi benzeri olmayan bir üründür.

Bu yeni nesil tekog ® sıvı organik gübre ile topraklar eski bereketini geri kazanacak. Yetiştirdiğiniz ürünlerin verimliliği artarak, daha kaliteli, daha uzun ömürlü ve daha fazla ürün elde edeceksiniz.


Tekog Organik Gübre, Tekog Tek Organik Gübre, Tekog Sıvı Organik Gübre, Tekog Sıvı Organik Gübre