+90 (282) 229 22 06

İlke ve Değerlerimiz

Kurumsal İlke ve Değerlerimiz

Firma Olarak Attığımız Her Adımda Kendimize Ödev Bilip Her Daim Sadık Kaldığımız, Vizyonumuz, Misyonumuz, İlke ve Değerlerimiz

İlke ve Değerlerimiz

VİZYONUMUZ (Hedefimiz, daima ileri):

Hedefimiz; Türk tarım sektörünün büyümesine katkıda bulunarak dünyaya açılmaktır. Bu hedefe ulaşmak için, bioteknoloji ile üretilmiş, topraklarımızı yenileyecek, daha organik ve verimli ürünler yetiştirmemizi  sağlayacak, alanında ilk ve tek olan tekog ® marka ürünümüzle, fima olarak inovasyona verdiğimiz önem, girişimci ve gelişmeci vizyonumuzla çevreci konseptimizden vazgeçmeden sektörde öncü bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ (Yenilikçi ve sağduyulu varoluş gayemiz):

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik, ve iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak değer yaratan bir şirket olmak. Dinamik kadromuz ve ekip ruhumuzla beklentileri en üst seviyede, en uygun fiyat koşullarıyla hızlı bir şekilde karşılamak.

DEĞERLERİMİZ (Bizi biz yapan ilke ve değerlerimiz):

» İnovasyon (Yenilikçi bakış açımızın en temel dinamiği, sürekli araştırma, danışma, fikir alma alışkanlığımızdır. Yenilenen, gelişen teknolojileri takip eder, ürün ve hizmetlerimizi yenilleyerek, ihtiyaca uygun ürünler üretmeye çalışır, çağa ayak uydururuz.)
» Markamıza Olan İnancımız (tekog ®, kendi sektöründe önemli ve sektöre yön verecek nitelikte bir markadır. Firma olarak tüm ekibimizin markamıza inanmasına, siz değerli müşterilerimizin de bunu hissedip markamıza güven duymasına önem ve değer veririz.)
» İletişim, Paylaşım
» Hakkaniyet (Kurum olarak temel ilkemiz, her türlü haksız kazançtan uzak durmak, etik, adil ve yasalar çerçevesinde çalışmaktır.)
» Yaratıcılık ve Üretkenlik
» Öncülük ve Liderlik
» Sorumluluk ve Duyarlılık
» Şeffaflık, Güven, Özgüven
» Müşteri, Hizmet Odaklılık
» Tarafsız ve Gerçekçi Düşünce