+90 (282) 229 22 06

Hakkımızda

Hakkımızda

tekog ® Tek Organik Gübre; Tekirdağ Merkez İlçe Süleymanpaşa’da kurulmuş olup, en son teknolojilerle donatılmış profesyonel üretim entegre tesisleriyle Dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

tekog ® Tek Organik Gübre Firması olarak kendimizi, topraklarda kullanılan kimyevi maddelerin ciddi orandaki olumsuz etkilerinden şikayetçi olan tarım sektörü firmalarının, çiftçilerimizin, bio teknolojinin keşfedilmemiş potansiyelini ortaya çıkarmak suretiyle, topraklarımız ve tarım ürünlerimizdeki pestisit, öncesinde kullanılan kimyasal zirai ilaç ve gübre kalıntılarını yok edebilen, %100 organik ve kalitesi belgelendirilmiş bir ürün olan tekog ® lisanslı “Bitkisel Menşeli Sıvı Organik Gübre“nin üretimi ve pazarlanması ile toprağımızı gençleştirip canlandırarak yaşayan toprak haline gelmesini ve elde edilecek verimin artmasını sağlamak üzere, çiftçilerimizin yüzünü güldürebilmeye adadık..

Üretmiş olduğumuz ürünün kalitesinin ne derece yüksek olduğunu biliyor ve tekog ® markamıza sonuna kadar güveniyoruz. Çünkü tekog ®’un tarım sektöründe önemli, hatta sektöre yön verebilecek nitelikte olduğunu düşünüyoruz.

hakkimizda