+90 (282) 229 22 06

%100 Bio Organik Sıvı Gübre

%100 Bio Organik Sıvı Gübre

%100 Bio Organik Sıvı Gübre

%100 Bitkisel İçerikli, %100 Bio Organik Sıvı Gübre

tekog ®; biyoteknoloji ile üretilmiş, bitki ve topraklarımız üzerindeki etkinliği denenerek kanıtlanmış, kalitesi ve organikliği tüm ilgili makamlarca belgelendirilmiş sertifikalı bir ürün olup, %100 bitkisel formüllü, %100 Bio Organik sıvı bir gübredir. Avrupa uygunluk belgesi dahil birçok izin ve kalite belgesine sahiptir. tekog ® markamız, kendi sektöründe oldukça önemli ve hatta tarım sektörüne yön verebilecek niteliklere sahip bir markadır.

tekog ®'un içeriğinde bulunan enzimler, aminoasitler, mikroorganizmalar, vitamin ve mineraller sayesinde hiçbir kimyasala gerek kalmadan bitki ve toprak için gerekli tüm içeriği fazlasıyla sağlamakta, %30-40'lara varan verim artışı, uygulandığı alanlarda toprak ve bitkilerdeki renk değişiminden, üretilen besin maddelerinin tadına kadar birçok artı değeriyle kendini göstermektedir. 

tekog ®'un en büyük amacı, doğadan doğaya prensibiyle ortaya çıkmış zengin içerikli çok özel formülüyle kimyasallara boğulmuş toprakları, tüm kimyasallardan arıtıp iyileştirip gençleştirmek, kullanılan kimyasal gübrelerin bir taraftan zararlıları öldürürken, diğer taraftan bitkiye verdiği zararları bertaraf ettirip ve yetiştirilen bitkileri daha sağlıklı, güçlü, verimli bitkiler haline getirerek organikleştirmektir..

Evet..! Daha Sağlıklı Yarınlar için Tüm Kimyasallara Son Veriyor, Bio Organik Ürünümüzle Dünyayı Organikleştiriyoruz ..! 
Biyoorganik Biyoorganik

tekog ® Sıvı Organik Gübre, Daha Verimli Topraklar, Daha Organik, Sağlıklı Ürünler ve ekolojik bir tarım modeli oluşturabilmek için Üretildi.  Ve tekog ®'un İçeriği %100 Bitkisel Kaynaklı Olup, Çok Özel Bir Formüle Dayanmaktadır.  İçeriğinde Hiçbir Şekilde Kimyasal Girdi Kullanılmamış ve Bioteknoloji ile Üretilmiştir.

Siz de biran önce, tekog ® Sıvı Organik Gübre'yi Mutlaka Deneyin ve Farkını Kendiniz Görün İstiyoruz..!

Not: BAYİLİKLER VERİLECEKTİR !

İLETİŞİM İÇİN:
Tel     : 0282 229 22 06 (4 Hat)
Web  : www.tekorganikgubre.com
Email: tekog@tekorganikgubre.com